Červenec 2008

Mrs.Margot

27. července 2008 v 16:16 | Margotka |  Www...
Sry za to,že sem nechodím,ale o víkendu jsem byla u táty(sqelý) apod....Na blog nemám rozhodně čas a jinak máme new SB! Clickni,mám taky zkopírovaný články a moooc se mi chce na koupák a ta taky půjdu!

Řočka

25. července 2008 v 14:33 | MaRgotkA |  Řetězáky
TVOE NÁZORY:
toiletroll1.gif co ty a EMO? ... Mno,hezkej styl,ale nechci vypadat jako oni
toiletroll1.gifco ty a Simple plan? ...Neposlouchám,ale zaslechla jsem jejich písničky
toiletroll1.gifco ty a Ashley Tisdale? ... I LOVE YOU ASHLEY!!xD
toiletroll1.giftag skočíme jinam! ... ok ,kampak to bude xD?
VYBER:
toiletroll21.gifzmrzlina/lízátko ... zmrzlina
toiletroll21.giflízátko/žvejka ... žvejky žvejk xD
toiletroll21.gifbanán/citron ... oboje
toiletroll21.gifcitron/čokoláda ... čoko
toiletroll21.gifhupky dupky do blogu ... :D ok..
BLOG A TY:
toiletroll31.gifjakej máš k němu vztah? ... Můj blog je něco jako...Jako,já nwm xD
toiletroll31.gifjak dlouho ho máš? ... Mno,od května??
toiletroll31.gifuž končíme....tak pa!! ... Škoda,pp
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/18/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Řetezáčíííík

25. července 2008 v 14:27 | Margotka |  Řetězáky
O mezilidských vztazích
Vyjádři se….
Vztahy v přátelství…Bez přátel by neměl být život a život by neměl být bez přátel..
Vztahy v rodině....Měli by být dobré ,velmi dobré..
Vztahy ve škole....Těžká ''otázka''..:D
 1. Přátelství
Máš nej kámošku? Jasně že jo
A nej kámoše? Mnoo,to je asi můj kluk xD
Rozumíš si spíš s holkama nebo klukama? Mno,s holkama se dobře kecá,a kluci,to je něco xD
 1. Jméno? Deňátko
 2. Jsi i ty jeho/její nejlepší přítel? Jasně
 3. Jak dlouho? Asi 3 týdny?xD
 4. Hádky byly? Neee
 5. Pohádala ses se svou kámoškou už kvůli klukovi? Říkám,že jsme se nikdy nehádaly,natož kvůli klukovi xD
 6. Závidíš jí/mu něco? Ani ne.....Až na to,že bydlí s tátouuuuuuu
 7. A on/ona tobě? Tak to nevim..
 8. Je to přátelství na celý život?(Až za hrob)? To nwm,ale wm,že na ní niiikdyyyy nezapomenu MTMMR Deňátko!!
 9. Nejlepší vlastnost tvého nejlepšího přítele? Je to prdlouš(Já wm,že to neni vlastnost,ale neřeš...)
 10. A nejhorší? ¨Nwm...
  2.Rodina
Máš sourozence? ANO
Jestli máš sourozence….
1.Jméno? Vojtěch
2.Věk? V listopadu mu budou 2
3.Pohlaví? Chlapeček xD
4.Zlobí? Jasně
5.Hádky byly? Neee xD
6.Jeho/její nejlepší vlastnost? Ahhh,to nevim
3.Vztahy ve škole
Baví Tě škola(Asi blbá otázka) Jo,otravná otázka,ale jinak asi ne,jájí beru jako něco,že se tam scházím s kámoši a že bloudíme bludištěm,bo co xD
Co lidi v ní? Někteří ok,někteří nic,prostě klasika xD
Hádky byly? Asiiii asi ano
Nejlepší učitel? Novotná co já vim?
Nejhorší člověkv celé škole? Kotouč rozhodně!
Blogy,co vyplní: Kdo bude chtít.. :)

Diplomek od Ádullky

25. července 2008 v 14:19 | Margotka |  Diplomky
Díky,moc se mi líbí!!

Pro Kopretinku

23. července 2008 v 13:09 | Margotka |  SB
Pro Kopretinku :
Co to znamená ten článek předtím??
 • Už nejsem Maily,jsem Margotka
 • Zase ke starýmu
 • Chápeeš?
Doufám že jo,ale jinak si zajdi an Supr blog ke Kopretince

Z5 ke starýmu!!

22. července 2008 v 14:11 | Margotka |  O mně
Kašlu na Maily,budu mít možná takovou přezdívku,ale blog bude furt Margotčin.
Tak co,máte radost??
Pište do komentíků

HSM 3 News!

21. července 2008 v 16:06 | Maily |  HSM
High School Musical
Díky mezinárodnímu castingu, kterého se zúčastnilo více než tisíc mladých herců z různých koutů USA, Kanady a Velké Británie, budou představeny tři mladé nastupující hvězdy muzikálové scény: Matt Prokop, Justin Martin a Jemma McKenzie-Brownová.
V připravovaném filmu Walt Disney Pictures "Muzikál ze střední 3", jehož podtitul v originále zní "Senior Years", byli herci obsazeni do rolí starších studentů říkajících si Wildcats.

Tři nové tváře
Trojice hvězdných nováčků rozšíří herecké obsazení předchozích dvou filmů, a tak se opět můžeme těšit na již známé tváře: Zac Efron, Vanessa Hudgensová, Ashley Tisdaleová, Lucas Grabeel, Corbin Bleu a Monique Colemanová. Natáčení zbrusu nového filmu začíná již koncem tohoto měsíce pod režijním vedením Kennyho Ortegy, jenž je podepsán pod oběma předchozími snímky pro Disney Channel.

Ortega k přípravám třetího filmu říká: "V báječném scénáři Petera Barsocchiniho přibyly tři nové postavy. Tak jsme zorganizovali masivní casting napříč severní Amerikou a Anglií, abychom našli ty správné mladé herce. A jsme si jisti, že s těmito talentovanými umělci přichází do našeho třetího filmu ze střední školy East High spousta humoru, překvapení, nová zápletka a skvělá muzikálová zábava. Jemma je jednou z mnoha mladých hereček, které jsme potkali v Londýně. Zapůsobila na nás svými pěveckými a tanečními výkony a navíc je ohromně bezprostřední a spontánní. Matt má úžasné osobní kouzlo a výrazný smysl pro humor. A Justin je osobnost se silným charismatem a k tomu je ještě skvělý komediální herec, který umí velmi dobře tančit."

První dva díly měly celosvětový úspěch
"Muzikál ze střední" měl na americkém televizním kanálu Disney Channel premiéru v lednu 2006 a rázem se stal nejsledovanějším filmem této stanice. Celosvětově se krátce nato zařadil mezi divácké hity, když byl odvysílán dalšími 27 televizními stanicemi. Dohromady jej vidělo na 250 milionů diváků ve více než 20 jazykových verzích a ve 100 zemích světa včetně Čínské lidové republiky. Soundtrack k filmu dosáhl v roce 2006 na první příčku americké hitparády a ve stejném roce se stal nejprodávanějším televizním filmem na DVD.

Druhý a právě připravovaný třetí film tedy navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny.

"Muzikál ze střední 3" nám ukazuje studentské "mazáky" Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Do českých kin bude "Muzikál ze střední 3" uveden ledna 2009.

Něco o HSM

21. července 2008 v 16:02 | Maily |  HSM
High School Musical
Originální název: High School Musical
Žánr: Drama, Komedie, Muzikál, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2006
Režie: Kenny Ortega High School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzen,í a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

Film byl jeden z nejvice uspesnych na Disney kanálu Originalnich filmu, publikovany s pokracovanim zatvrzelý vedlejsi produkt, a zvukovy zaznam, ktery byl nejvice komerecne-uspesne album roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Krutá animka Van

21. července 2008 v 15:56 | Maily |  Animace
http://a985.ac-images.myspacecdn.com/images01/106/l_92653787e4386aac416db53a118fa488.gif Teda,to je krutý,ale jak kroutí tou prdelí xD!

Jak na 10ˇ0% vyhecovat okolí xD

21. července 2008 v 15:55 | Maily |  Crazy

Jak na 100% vyhecovat okolí

..tak tohle je taky dobry..

Fct pěknej blogísh!

21. července 2008 v 15:32 | Margotka |  Ostatní
Vítej u Caramelky!! Jj,klickni na to a něco se ti objeví,je to supr!

Můj diplomek

21. července 2008 v 15:13 | Maily |  Diplomky
Jo,to byl ještě čas Margotčin
Díky Dejve,je hezkej!!

Proooč?

21. července 2008 v 12:04 | Maily |  Pomoz......!!!
Proč jsem nepsala?Tááákže,páč jsem včera nemohla na comp a vymyslela jsem new přezdívku a hrozně jsem se nudila,mamka mi koupila knížku Malá módní návrhářka.....
Je supr,akorát je pro mrňata.....
Mno,neřešte,omlouvám se,ale teďka jsem víc Tady a navíc se mi někdo dostal na mail a napsal mýmu klukovi Jirkovi,že už ho nemiluju apod......
Takže nwm,jesi spolu ještě chodíme,snažim se mu psát zprávy a vlat mu,ale nezvedá to.....
Prosímvás,aspoň jeden komentík politování!!
Maily

New přezdívka!!

21. července 2008 v 12:01 | Maily |  O mně
Jj,je tady new přezdívka podle Miley Cyrus,ale budu si říkat Maily!!
Nezapomněla jsem semka dát i anketku,jak se vám líbí!!;)

Didlíkkk kRÁSNÉÉÉÉ!

19. července 2008 v 15:55 | Margotka |  Didl

2.kolo SONC

18. července 2008 v 18:59 | Margotka |  Soutěže
Dostala jsem se do 2.kola SONC a tak vás žádám o hlásky!!!
CLICKNI Tadýýýýýk a hlásni pro mou Vanessu Hudgens!!!
DĚKUJI VÁM!!

Stránka mýho kámoše

18. července 2008 v 18:39 | Margotka |  Www...
Tady Clickni a máš tam BLESKAJDU!!!
Zapojte se taky,nepropásněte to!Ten poslední diplomek má od Dejva a vidíte,jak je hezkej.....
ZAPOJTE SE,PLSKY!!!

Šipčík

18. července 2008 v 18:31 | Margotka |  Pixelky

Diplííík

18. července 2008 v 18:29 | Margotka |  Diplomky
Díky,moc se mi líbí!!!!

Mixííí

18. července 2008 v 10:18 | Margotka |  Pixelky
DoughnutDoughnutDoughnut
Red AppleGreen Apple